89 نفر در عربستان سعودی مسلمان شدند
2010-8-30

مدیر دفتر دعوت و ارشاد و تنویر افکار اتباع خارجی در شهر "احسا" اعلام کرد: 78 نفر از ملیت‏های مختلف اعم از کارگران و مقیمین این شهر که در حوزه اداری این دفتر زندگی می‏کنند در نیمه اول ماه مبارک رمضان مسلمان شدند.


مهندس "عبدالرحمان جغیمان"، مدیر دفتر دعوت و ارشاد و تنویر افکار اتباع خارجی، در این زمینه توضیح داد که دعوتگران این دفتر کتب دینی، که شامل بیان محاسن و خوبی‏های اسلام، احکام و تعالیم و چگونگی عبادات به نحوۀ درست می‏باشند، را در دسترس تازه مسلمانان قرار می‏دهند.


مهندس جغیمان افزود: تعداد افطار کنندگانی که در "پروژۀ دعوتی تقدیم افطار به روزه‏داران" از ملیت‏های مختلف جهان در ماه مبارک رمضان شرکت دارند به 3000 نفر می‏رسد که در کنار آن برنامه‏های موعظه و سخنرانی و سیمنارهای کوتاه قبل از افطار و بعد از افطار که قبلاً در نظر گرفته شده بود، به منظور تنویر افکار آنان اجرا می‏گردد.


از سوی دیگر11 نفر از بانوان خارجی که از ملیت‏های مختلف جهان می‏باشند از طریق فعالیت‏های بخش زنان دفتر دعوت و ارشاد و تنویر افکار شهر "سکاکا" در نیمه اول رمضان مشرف به اسلام شدند که شش تن آنها از کشور فیلپین، دو نفر از کشور نپال و سه تن دیگر از کشور سریلانکا می‏باشند.


دعوتگران بخش زنان پس از گرایش این زنان به اسلام، کلمۀ شهادتین و ارکان اسلام و ارکان ایمان را به آنان آموزش داده و گرویدن آنها را به آیین مقدس اسلام گرامی داشته و هدایای ارزشمند و کتب دینی که به زبان خودشان ترجمه شده را به آنها تقدیم می‏کنند.

منبع: سنی نیوز

0 نظرات:

ارسال یک نظر